Drmić zakończy karierę?!

rok temu Drmić zakończy karierę?!
fot. Pixabay

Josip Drmić z Borussii Moenchengladbach może niebawem zakończyć karierę.

Napastnik „Źrebaków” w grudniu wrócił do gry po dziewięciomiesięcznej absencji spowodowanej uszkodzeniem chrząstki, jednak to nie koniec jego problemów zdrowotnych. W zeszły weekend na rozgrzewce przed spotkaniem z Borussią Dortmund 24-latek znów nabawił się urazu związanego z kolanem, co może oznaczać dla Szwajcara nawet zakończenie kariery.

W tym sezonie zdołał pojawić się na boisku szesnaście razy, głównie występując w roli zmiennika i zanotował w tym czasie cztery asysty. Zarówno dyrektor sportowy Max Eberl, jak i trener Dieter Hecking wyrażają się o jego kontuzji bardzo ogólnikowo i nie chcą wdawać się w szczegóły jednak podkreślają, że nie wygląda to dobrze. Sam zawodnik też nie wie, kiedy dokładnie będzie mógł wrócić.

- Nie możemy tego dokładnie określić. Mówimy o jednym z najgorszych urazów, jakie może mieć piłkarz – uszkodzeniu chrząstki. Gdyby to były problemy mięśniowe, dałoby się powiedzieć coś konkretnego. Chrząstka jest specyficzna.

- Z tego powodu nie mam ciśnienia i chcę dać mojemu ciału tyle czasu, ile będzie potrzeba. Moje ciało jest dla mnie bardzo ważne, podchodzę do tego spokojnie – przekonywał reprezentant Szwajcarii.

Snajper trafił do Borussii Moenchengladbach przed dwoma laty za dziesięć milionów euro z Bayeru Leverkusen. „Die Fohlen” wypożyczyli go po pół roku do Hamburgera SV, gdzie po sześciu spotkaniach rundy wiosennej odniósł po raz pierwszy uraz chrząstki.ŹRÓDŁO
Rheinische Post
TAGI: Josip Drmić Borussia Mönchengladbach Szwajcaria Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.