Inter zapłaci 60 milionów za obrońcę?

9 miesięcy temu Inter zapłaci 60 milionów za obrońcę?
fot. Planet Benfica

Według portugalskiego czasopisma „A Bola”, Inter jest gotowy zapłacić wielkie pieniądze za Victora Lindelöfa.

Szwedzki obrońca występuje w barwach Benfiki, ale wzbudza ogromne zainteresowanie, więc niebawem może opuścić portugalski klub. Chętny do zapłacenia klauzuli odejścia w wysokości sześćdziesięciu milionów euro jest Inter Mediolan. Kością niezgody pozostaje liczba rat, na jaką ma zostać rozłożona płatność – Benfica chce dostać kwotę w ciągu trzech lat, Włosi chcą dać sobie 24 miesiące więcej.

22-latek uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych stoperów na świecie i nawet ciężko ocenić, jak ogromny potencjał w nim drzemie. Mimo tego, w marcu Szwed przedłużył swoją umowę z lizbońskim klubem do 2021 roku. Zastrzeżona została tam sześćdziesięciomilionowa klauzula, którą chcą spłacić „Nerazzurri”. Defensor był też łączony z Manchesterem United, ale „Czerwone Diabły” nie chcą za niego zapłacić więcej, niż 45 milionów euro.

Drużyna ze Stadionu Giuseppe Meazzy spisuje się w trwających rozgrywkach rozczarowująco słabo, zajmując dopiero siódmą pozycję w lidze, dlatego planowane są w niej gruntowne zmiany. Spekuluje się między innymi o potencjalnych następcach trenera Stefano Piolego, który może zostać zastąpiony przez samego Diego Simeone.ŹRÓDŁO
A Bola
TAGI: Inter Mediolan Benfica Lizbona Portugalia Włochy Victor Jörgen Nilsson-Lindelöf Szwecja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.006 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.