Tureckie media: Galatasaray chce Milika!

12 miesięcy temu Tureckie media: Galatasaray chce Milika!
fot. FotoPyk

Jak informują tureckie media, Galatasaray zamierza powalczyć o letni transfer Arkadiusza Milika.

Reprezentant Polski znajdował się na celowniku „Galaty” już na początku 2016 roku. Koniec końców z zainteresowania Turków nic jednak wtedy nie wyszło i po kilku miesiącach Milik przeniósł się z Ajaksu do Napoli.


Początek jego przygody z Serie A był znakomity. Polak zaliczył dublety w spotkaniach ligowych z Milanem i Bologną, szybko rozkochując w sobie kibiców z Neapolu. Niestety chwilę później 23-latek zerwał więzadła krzyżowe i był zmuszony odpocząć dłużej od piłki.


Już po powrocie do pełni sił Milik wchodził na boisko z reguły tylko na końcówki spotkań. W Neapolu oczywiście wciąż wiążą z nim wielkie nadzieje, ale tureccy dziennikarze są przekonani, że plan „Galaty” dotyczący sprowadzenia Polaka jest naprawdę poważny. Pomóc w osiągnięciu celu miałby właśnie pierwszy, niezbyt udany sezon napastnika w Neapolu. Galatasaray chciałoby wypożyczyć go na najbliższe 12 miesięcy, zapewniając sobie możliwość jego wykupu.


Milik miałby być częścią planu, zakładającego odzyskanie w kolejnych rozgrywkach przez klub ze Stambułu mistrzostwa Turcji. Na trzy kolejki przed zakończeniem tego sezonu „Galata” zajmuje dopiero czwarte miejsce w tabeli ze stratą 13 punktów do pierwszego Beşiktaşu.

Dodajmy, że po sezonie szeregi Galatasaray opuści dotychczasowa gwiazda ataku stambulskiego zespołu, Lukas Podolski.  ŹRÓDŁO
Fanatik I Sampiy10 I Sporvadisi
TAGI: Włochy Polska Turcja SSC Napoli Galatasaray SK Arkadiusz Milik
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0053 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.