Borussia zarzuca sieci na talent Barcelony

11 miesięcy temu Borussia zarzuca sieci na talent Barcelony

Borussia Dortmund ma zamiar przekonać do zmiany barw Seung-Woo Lee.

Niemcy w lipcu wylecą do Azji, by zmierzyć się tam w sparingach z Urawa Red Diamonds i AC Milan. Być może w zespole dortmundczyków zaprezentuje się nowy piłkarz, pochodzący z Korei Południowej Seung-Woo Lee.

Dziewiętnastoletni skrzydłowy jest zawodnikiem Barcelony od 2011 roku. Przez sześć lat miał okazję przejść przez niemal całą strukturę szkolenia w „Dumie Katalonii”, ale nigdy nie było mu dane postawienie kropki nad i, czyli zagranie w pierwszym zespole. W przyszłym sezonie Koreańczyk mógłby grać w trzecioligowych rezerwach, w których rozegrał do tej pory trzynaście minut.

Trudną sytuację byłego piłkarza Incheon United FC chcieliby wykorzystać przedstawiciele trzech zespołów: Borussii Dortmund, Manchesteru United i Manchesteru City. Skrzydłowy nie będzie miał szans na wiele minut w pierwszym zespole, gdyż musiałby w nim rywalizować z Lionelem Messim i Neymarem, więc może być skłonny do odejścia.

W maju dziewiętnastolatek występował z reprezentacją Korei Południowej do lat 20 na Mistrzostwach Świata. W fazie grupowej zdołali znaleźć się nad Argentyną i Gwineą, ale odpadli już w 1/8 finału z Portugalią.ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Seung-Woo Lee Borussia Dortmund FC Barcelona Korea Południowa Niemcy Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0114 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.