Oficjalnie: Oświadczenie Bayernu w sprawie Cristiano Ronaldo. „Martwa kaczka”

rok temu Oficjalnie: Oświadczenie Bayernu w sprawie Cristiano Ronaldo. „Martwa kaczka”
fot. FotoPyk

Bayern Monachium za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wystosował nietypowy komunikat, tym samym dementując zainteresowanie Cristiano Ronaldo.

„Codziennie dookoła świata wędrują plotki na temat Bayernu za pośrednictwem mediów drukowanych, społecznościowych i szeptów. Cyfrowa technologia oznacza, że wiadomość rozpowszechnia się z ogromną szybkością, ale czasem okazuje się po prostu nieprawdziwa.

Właściwie w języku niemieckim mamy słowo „Ente”. Oznacza ono jednocześnie kaczkę i oszustwo. Dlatego za pośrednictwem fcbayern.com dostarczymy „plotkę dnia”, prezentowana przez kaczkę Bayernu, Franza.

Włoska gazeta sportowa „Gazzetta dello Sport” informowała ostatnio o zainteresowaniu Bayernu pozyskaniem Cristiano Ronaldo z Realu Madryt. Publikacja ta, plotka, jak inne podobne, została błyskawicznie rozpowszechniona przez wiele niemieckich źródeł.

Prezes Bayernu Karl-Heinz Rummenigge ma tyle do powiedzenia: „Przyzwyczailiśmy się do bycia podmiotem intensywnych spekulacji transferowych podczas okien. Zwykle nie komentujemy plotek, ale w tym przypadku chcielibyśmy przedstawić sprawę niezwykle jasno: Ta plotka jest całkowicie nieuzasadniona i musiała zostać przesłana ze świata fantazji”.

Amerykańskie konto Bayernu na Twitterze użyło nawet sformułowania „Ronaldo do Bayernu? To martwa kaczka!”. Tym samym transfer Ronaldo do Bayernu został wykluczony.


ŹRÓDŁO
Bayern Monachium
TAGI: Oficjalnie Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Bayern Monachium Real Madryt CF Niemcy Hiszpania Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.