Oficjalnie: Legia komentuje transfer Bärkrotha do Lecha

11 miesięcy temu Oficjalnie: Legia komentuje transfer Bärkrotha do Lecha

Prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu wypowiedział się na temat przeprowadzki Niklasa Bärkrotha do Lecha Poznań.


25-letni Bärkroth jest bohaterem transferu z IFK Norrköping. W trwającym sezonie ligi szwedzkiej strzelił dwie bramki i zaliczył trzy asysty w 13 meczach. Bardziej imponują jego liczby z kampanii 2016: cztery bramki i osiem asyst w 22 meczach.

- Przede wszystkim chcę jasno powiedzieć, że nie było tematu transferu Nicklasa Barkrotha. Nigdy nie był nawet na żadnej naszej liście – powiedział jednak Mioduski.

- Jesteśmy dobrze przygotowani do tego okienka transferowego, mamy listę zawodników, z którymi rozmawiamy. Pojawiają się plotki i spekulacje, ale w większości nie mają one nic wspólnego z rzeczywistością.

Prócz transferów do klubu, wciąż niepewna jest też sytuacja gwiazd zespołu, przede wszystkim Vadisa Odjidja-Ofoe, ale też Guillherme. - Staramy się zatrzymać Vadisa, rozmawiamy z Gui. Naszym celem na letnie okienko transferowe jest wzmocnienie zespołu, a nie uzupełnienie - skomentował działacz.


ŹRÓDŁO
Legia Warszawa
TAGI: Oficjalnie Niklas Bärkroth Lech Poznań Legia Warszawa Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0061 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.