Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?!

11 miesięcy temu Wymiana na linii Barcelona - Arsenal?!

Jak podaje „Marca”, włodarze Barcelony mają nowy plan na ściągnięcie do siebie Héctora Bellerína.

Obrońca Arsenalu, który w przeszłości szkolił się w Barcelonie, od dawna jest łączony z powrotem do Katalonii. Wicemistrzom Hiszpanii zależy na sprowadzeniu nowego prawego defensora i to właśnie 22-latek stanowi dla nich priorytet.


W ostatnich dniach wydawało się, że takowy transfer staje się coraz mniej prawdopodobny. Dziennikarze „Marki” podkreślają jednak, że Barcelona się nie poddaje i próbuje znaleźć sposób, by przekonać Arsenal do sprzedaży swojego zawodnika. Jedną z opcji ma być zaoferowanie londyńczykom (oczywiście z dopłatą) Rafinhi.

24-letni pomocnik również od pewnego czasu łączony jest z kilkoma klubami. Związane jest to z chęcią rozgrywania przez samego zawodnika większej liczby minut. Do tej pory spekulowało się, że Brazylijczyk może przenieść się do Liverpoolu bądź Romy, ale nie można wykluczyć, iż jego nowym przystankiem będzie właśnie Arsenal.

Hiszpanie podkreślają, że sam Rafinha nie miałby nic przeciwko przeprowadzce do stolicy Anglii. Kluczową kwestią pozostaje oczywiście to, ile Barcelona byłaby w stanie dopłacić do takiej transakcji.  ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Hiszpania Anglia Brazylia FC Barcelona Arsenal FC Héctor Bellerín Moruno Rafael Alcântara do Nascimento Rafinha
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0051 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.