Oficjalnie: Drugi hit Olympiakosu Hasiego - Mehdi Carcela

12 miesięcy temu Oficjalnie: Drugi hit Olympiakosu Hasiego - Mehdi Carcela

Mehdi Carcela-González został zawodnikiem Olympiakosu.

O ile początkowo spekulowano, że to transfer definitywny, ostatecznie klub reprezentanta Maroka, Granada, potwierdził, że jest to wypożyczenie do końca sezonu. Umowa zawiera opcję odkupu.

Do Hiszpanii skrzydłowy przeniósł się zaledwie przed rokiem z Benfiki za cztery miliony euro. W LaLiga zagrał w 22 meczach, strzelając pięć bramek i zaliczając jedną asystę.

Urodzony w Liège Carcela karierę rozpoczynał w miejscowym Standardzie. Poza wspomnianymi Granadą i Benfiką grał też w Anży Machaczkała. W marokańskiej kadrze wystąpił w 19 meczach, strzelając jedną bramkę.

Tym samym Besnik Hasi, nowy szkoleniowiec klubu z Pireusu, przeprowadził drugi hit na miarę walki o Ligę Mistrzów. Również w tym tygodniu kupił napastnika Emmanuela Emenike za 2,5 miliona euro (WIĘCEJ: https://transfery.info/102804,oficjalnie-emenike-w-olympiakosie).

W trwającym oknie Olympiakos sprowadził również Panaglotisa Tachtsidisa z Torino (700 tysięcy euro), Leonardo Koutrisa z PAS Giannina (600 tysięcy euro), Manolisa Slopisa i Spyrosa Risvanisa z Panioniosu.

W kwalifikacjach Ligi Mistrzów mistrz Grecji musi zrehabilitować się po zeszłorocznej wpadce, gdy odpadł już w trzeciej rundzie po porażce 0-1 w dwumeczu z Hapoelem Beer Szewa z Izraela. Olympiakos dołączy do rywalizacji właśnie w trzeciej rundzie.


ŹRÓDŁO
Olympiakos
TAGI: Oficjalnie Mehdi Carcela-González Olympiakos Pireus Benfica Lizbona Belgia Maroko Grecja Portugalia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.