Oficjalnie: Costa, Djimsiti i Di Chiara w Benevento

12 miesięcy temu Oficjalnie: Costa, Djimsiti i Di Chiara w Benevento

Benevento Calcio poinformowało za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o transferach Andrei Costy, Berata Djimsitiego i Gianluki Di Chiary.

Beniaminek Serie A gorączkowo przygotowuje się do swojego pierwszego w historii sezonu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. Benevento awansowało z Serie B po zaledwie jednym roku, dzięki wygraniu play-offów. Przed kolejną kampanią klub potwierdził już pozyskanie dziewięciu nowych zawodników.

Najnowszym członkiem zespołu jest Gianluca Di Chiara sprowadzony z Perugii. 23-latek jest wychowankiem Regginy, ale już w wieku siedemnastu lat odszedł do Palermo. Ten klub reprezentował jedynie na poziomie juniorskim. Di Chiara nie miał do tej pory okazji do występu na poziomie Serie A i grał przede wszystkim na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym. Z nowym zespołem podpisał czteroletni kontrakt.

Dużo lepiej prezentuje się Andrea Costa. 31-letni środkowy obrońca przenosi się do beniaminka Serie A z Empoli. Warto dodać, że jego ostatni klub spadł w poprzednim sezonie do Serie B. Costa kosztował 1,5 miliona euro i podpisał dwuletni kontrakt. W najwyższej lidze włoskiej rozegrał dotychczas 165 spotkań.

Kolejnym ze wzmocnień jest reprezentant Albanii Berat Djimsiti. 24-letni środkowy obrońca został wypożyczony z Atalanty, ale Benevento ma opcję pierwokupu. W ostatnim sezonie rozegrał 35 spotkań w Serie B na wypożyczeniu do Avelino.


ŹRÓDŁO
Benevento
TAGI: Benevento Calcio Włochy Albania Andrea Costa Gianluca Di Chiara Berat Djimsiti Oficjalnie Atalanta Bergamo Empoli FC Perugia Calcio
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.