Testy medyczne Rybusa. Transfer do środy!

10 miesięcy temu Testy medyczne Rybusa. Transfer do środy!
fot. Piotr Kucza - FotoPYK

Francuscy dziennikarze uzupełnili doniesienia rosyjskiego „Sport Expressu” dotyczące Macieja Rybusa.

Rosjanie podali w niedzielę, że Rybus jest w zasadzie o krok od przenosin do Lokomotiwu Moskwa. Wszystko wskazuje na to, że transfer reprezentanta Polski zostanie sfinalizowany w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin. Zgodnie z doniesieniami Foot Mercato, 27-latek uda się lada moment do Rzymu, gdzie przejdzie testy medyczne przed transferem.


Zdaniem powyższego źródła, Polak podpisze trzyletnią umowę z nowym klubem już w środę. Tak jak wcześniej przewidywano, Olympique Lyon otrzyma za niego 1,5 miliona euro.


Rybus reprezentował barwy francuskiego klubu przez ostatni sezon. W jego trakcie zanotował 28 spotkań we wszystkich rozgrywkach, notując w nich dwie asysty. O jego odejściu z Francji spekulowało się od dłuższego czasu. Pozyskanie przez OL dwóch innych lewych obrońców, Marçala oraz Ferlanda Mendy'ego w zasadzie przesądziło o transferze.


Dla mogącego grać również zdecydowanie bliżej bramki rywala zawodnika będzie to powrót do Rosji. Do Lyonu przeniósł się on bowiem z Tereka (obecnie Achmatu) Grozny. W jego koszulce Polak zanotował 101 spotkań w rosyjskiej ekstraklasie.ŹRÓDŁO
Foot Mercato
TAGI: Polska Rosja Francja Maciej Rybus Olympique Lyon Lokomotiw Moskwa
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.006 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.