Składy na Legia - Mariehamn

rok temu Składy na Legia - Mariehamn

Poznaliśmy skład, w jakim Legia Warszawa rozpocznie rewanżowe starcie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z IFK Mariehamn.

Mistrz Polski przystępuje do drugiego pojedynki z fińskim zespołem w bardzo komfortowej sytuacji. „Wojskowi” w pierwszym wyjazdowym meczu wysoko pokonali IFK Mariehamn (3:0) i dzięki temu nie muszą tracić zbyt wielu sił w rewanżowym spotkaniu. Mimo wszystko Legia musi dopełnić formalności i na pewno będzie chciała odnieść zwycięstwo przed własną publicznością.

W składzie drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę w porównaniu do poprzedniego starcia doszło do kilku zmian. W kadrze meczowej brakuje Arkadiusza Malarza, który nie doszedł jeszcze do pełni sił po urazie odniesionym w trakcie spotkania z Górnikiem Zabrze, dlatego dziś jego miejsce w bramce zajmie Radosław Cierzniak. Ponadto do linii obrony wrócił Michał Pazdan, a w pomocy swoją szansę dostali Rafał Makowski, Łukasz Moneta oraz Sebastian Szymański. Z kolei w ataku zobaczymy powracającego po kontuzji Michała Kucharczyka.

Początek rewanżowego spotkania z IFK Mariehamn zaplanowano na godzinę 20:45. Legia po wywalczeniu awansu w kolejnej rundzie kwalifikacyjnej zmierzy się z mistrzem Kazachstanu - FK Astana.

Legia: Cierzniak - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hloušek - Mączyński, Makowski - Szymański, Guilherme, Moneta - Kucharczyk.

Ławka rezerwowych: Szumski, Broź, Kopczyński, Moulin, Michalak, Nagy, Hamalainen.

Mariehamn: Nordqvist - Friberg da Cruz, Kojola, Lyyski, Mäenpää - Span, Ekhalie, Petrovic, Sellin, Sid - Kangaskolkka.

Ławka rezerwowych: Waikla, Wight, Granlund, Amani, Wirtanen, Kalstrom, Mattsson.ŹRÓDŁO
Legia I Mariehamn
TAGI: Legia Warszawa IFK Mariehamn Polska Finlandia Liga Mistrzów Składy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.