Obietnice Barcelony dla Neymara

8 miesięcy temu Obietnice Barcelony dla Neymara
fot. FotoPyk

Według informacji „Mundo Deportivo”, FC Barcelona obiecała Neymarowi transfery jego rodaków.

Za transferem Neymara do Paris Saint-Germain miały przemawiać nie tylko pieniądze, ale dwa kolejne czynniki. W Paryżu Brazylijczyk miał mieć szansę na stanie się liderem zespołu i włączenie się do walki o Złotą Piłkę. Drugim z powodów była duża kolonia jego rodaków i posiadanie w zespole wicemistrza Francji swojego przyjaciela, Daniego Alvesa. Oprócz byłego zawodnika Barcelony, w kadrze paryżan znajduje się również Thiago Silva, Lucas Moura i Marquinhos.

Działacze Barcelony stanęli przed trudnym zadaniem nakłonienia 25-latka do pozostania na Camp Nou. Według „Mundo Deportivo”, Neymar został poinformowany, że Lionel Messi się starzeje i wraz z wiekiem jego pozycja w zespole będzie niższa. Ponadto, zapewniono go, że do drużyny dołączy dwóch zawodników Paulinho i Coutinho. Obaj mają trafić do drużyny, nie tylko ze względu na wychowanka Santosu, ale też dlatego, że pasują do zespołu.

Według Gerarda Piqué, Barcelona dopięła swego. W ostatnich dniach stoper „Dumy Katalonii” zamieścił zdjęcie, przedstawiające go wraz z Brazylijczykiem, które podpisał: „Zostaje”. Neymara, by ten nie przeprowadzał się do stolicy Francji, nakłaniali: Gerard Piqué, Lionel Messi, Luis Suárez i dyrektorzy Jordi Mestre oraz Javier Bordas. 


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: FC Barcelona Hiszpania Neymar Brazylia Chiny Paulinho Guangzhou Evergrande FC Philippe Coutinho Coreira Liverpool FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0059 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.