POTWIERDZONE: Szósty transfer Interu. Jeden z najdroższych!

11 miesięcy temu POTWIERDZONE: Szósty transfer Interu. Jeden z najdroższych!

Trener Interu, Luciano Spalletti, nie pozostawia złudzeń i przekonuje, że Dalbert dołączy do jego zespołu.

Temat przenosin Brazylijczyka na San Siro pojawia się w mediach już od kilku tygodni. Mediolańczycy już jakiś czas temu osiągnęli porozumienie z samym zawodnikiem, który był zdeterminowany, by dołączyć właśnie do ekipy „Nerazzurrich”, ale negocjacje opóźniali działacze Nice. Przyjazd zawodnika na testy był kilkukrotnie odkładany, ale transfer jest już tylko kwestią godzin, a transakcję potwierdza sam szkoleniowiec „Beneamaty”, Luciano Spalletti.

- Właśnie mi powiedziano, że transfer jest już sfinalizowany, ale jeszcze nie kompletny. Również wierzę, że Dalbert zjawi się w Mediolanie. To zawodnik, który może nam pomóc, nie sprowadzamy graczy, by pozbyć się innych. Nie wnioskujcie, że przez to odejdzie Yuto Nagatomo, to dobry piłkarz. Wie co robić, w niektórych aspektach jest doskonały - stwierdził Spalletti w rozmowie z dziennikarzami.

Tym samym wszystko wskazuje na to, że zakończy się wielotygodniowa saga. Francuzi początkowo chcieli za swoją gwiazdę 30 milionów euro, ale ostatecznie transakcja będzie kosztować ostatecznie 20 milionów euro plus bonusy. Sam piłkarz ma zarabiać nieco ponad milion euro rocznie.

Dalbert spędził na francuskich boiskach tylko jeden sezon, bowiem do Nice trafił w zeszłym roku z portugalskiej Vitórii. W trakcie poprzedniej kampanii 23-latek był podstawowym graczem „Les Aiglons” i rozegrał 38 spotkań, w których zaliczył dwie asysty.

Będzie to szósty transfer Interu w tym oknie. Dotychczas sprowadzono Borję Valero, Daniele Padellego, Matiasa Vecino, Milana Skrinara oraz Facundo Colidio.ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia
TAGI: Dalbert Henrique Chagas Estevão Inter Mediolan Luciano Spalletti Trenerzy OGC Nice Brazylia Francja Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0233 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.