Zanetti: Myślałem, że znaleźliśmy nowego Ronaldo, ale jeden telefon zmienił wszystko

12 miesięcy temu Zanetti: Myślałem, że znaleźliśmy nowego Ronaldo, ale jeden telefon zmienił wszystko

Javier Zanetti udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi na temat Adriano.

Brazylijczyk w latach 2002-2006 był gwiazdą włoskich boisk i wróżno mu wielką karierę. W silnym napastniku widziano materiał na jedną z najlepszych „dziewiątek” na świecie, ale jego kariera niespodziewanie szybko zaczęła dobiegać końca.

Dziś 35-latek uchodzi za jeden z największych zmarnowanych talentów w historii piłki nożnej. Wiele osób twierdzi, że doprowadził do tego mało profesjonalny styl życia. Konkretniej nocne imprezy, alkohol, jedzenia i idąca za tym nadwaga.

Javier Zanetti, ikona mediolańskiego klubu twierdzi, że Adriano pogrążyła depresja po śmierci ojca. Argentyńczyk bardzo szczerze podzielił się swoimi odczuciami na temat byłego kolegi z zespołu.

- Pamiętam, gdy Adriano strzelił gola Realowi. Pomyślałem sobie wtedy, że znaleźliśmy nowego Ronaldo.

- On pochodził z faveli, co mnie przerażało, bo wiedziałem, jak niebezpieczne jest to środowisko. Szczególnie w chwili, gdy stajesz się bogaty. 

- Pewnego dnia, gdy byliśmy razem w pokoju, zadzwonił telefon. Dowiedział się wtedy, że zmarł jego ojciec. Odłożył go i zaczął krzyczeń w taki sposób, że do dzisiaj drżę na wspomnienie o tym.

- W tamtej chwili staraliśmy się mu pomóc. Prezes Massimo Moratti zaczął traktować go jak młodszego brata. On niby grał dalej, strzelał i dedykował bramki tacie, wznosząc ręce ku niebu, ale od tamtego momentu nic już nie było takie jak wcześniej.

- Raz dzielił pokój z Ivanem Cordóbą. Ten zaczął mówić Adriano, że jest mieszanką Ronaldo i Zlatana Ibrahimovicia. Zapytał go ponadto, czy zdaje sobie sprawę, że będzie wkrótce najlepszy na świecie.

- Niestety, nie zdołaliśmy wyciągnąć go z depresji. To była moja największa porażka, czułem się bezsilny.ŹRÓDŁO
Tutto Mercato Web
TAGI: Adriano Leite Ribeiro Inter Mediolan Włochy Brazylia Javier Zanetti Argentyna
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.