Mourinho zrezygnowany. Nie będzie głośnego transferu?!

10 miesięcy temu Mourinho zrezygnowany. Nie będzie głośnego transferu?!

José Mourinho nie wierzy już w transfer Ivana Perišicia.

Skrzydłowy był łączony z przenosinami do Manchesteru United już od dłuższego czasu. Był on dla Mourinho jednym z priorytetów na trwające okno transferowe, a „Czerwone Diabły” zabiegały o Chorwata już od marca, lecz nie udało im się dojść do porozumienia z Interem. Mimo wielu ofert, żadna z nich nie przekonała „Nerazzurrich” do sprzedaży gwiazdy i menedżer klubu z Old Trafford nie ma wątpliwości, że temat można uznać za zamknięty.

- Perišić? Taki jest futbol. Gdybym grał jutro przeciwko Interowi, chciałbym po prostu wygrać. Są silni i potrafili się przeciwstawić, by zatrzymać bardzo ważnego dla siebie gracza. Taki jest futbol - skomentował krótko Portugalczyk.

Inter ostatnio żądał za swoją gwiazdę kwoty 55 milionów euro. Pod uwagę brane było również inne rozwiązanie, które zakładało obniżenie kwoty transferu o pięć milionów, ale dołączenie do oferty Anthony'ego Martiala, który miał trafić do Mediolanu na wypożyczenie. Na takie warunki nie chcieli jednak zgodzić się Anglicy.

Mimo niepowodzenia w negocjacjach, Mourinho wciąż życzy dobrze „Beneamacie”. „The Special One” trenował ekipę z San Siro w latach 2008-2010 i sięgnął z nią między innymi po Ligę Mistrzów. Od czasu swojego odejścia nie ukrywał, że wciąż darzy ten klub sympatią.

- Prawda jest taka, że odkąd odszedłem, każdy ich nowy trener dostawał ode mnie taką samą wiadomość. Chcę, żeby prowadzili oni „Interistów” do trofeów i kiedy mówię „Interistów” mam na myśli „nas”. Spalletti otrzymał tę samą wiadomość, co wcześniej Gasperini, Ranieri, Mazzarri... Było tylu trenerów, że trudno wymienić ich wszystkich. Mam nadzieję, że teraz osiągną stabilność i coś wygrają.ŹRÓDŁO
Premium Sport
TAGI: Ivan Perišić José Mourinho Manchester United FC Inter Mediolan Trenerzy Chorwacja Portugalia Włochy Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0164 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.