Bild: Ousmane Dembélé zdecydowany na transfer!

11 miesięcy temu Bild: Ousmane Dembélé zdecydowany na transfer!
fot. FotoPyk

Jak poinformował „Bild”, Ousmane Dembélé chce odejść z Borussii Dortmund do Barcelony.

We wtorek wieczorem w Düsseldorfie wysoko postawieni przedstawiciele Barcelony, czyli Oscar Grau i Raul Sanllehi, spotkali się z działaczami Borussii Dortmund. Obu stronom nie udało się dojść do kompromisu. Według informacji „Bilda”, BVB żąda za 20-latka 150 milionów euro, co przynajmniej na razie jest zbyt dużą kwotą dla „Dumy Katalonii”.

Wczoraj zawodnik był bacznie obserwowany podczas treningu. Oczekiwano, że pomimo spekulacji medialnych Dembélé będzie pokazywał nadal takie samo zaangażowanie, jak wcześniej. Tak się nie stało. Francuz sprawiał wrażenie sfrustrowanego sytuacją i brakiem porozumienia w sprawie transferu. To wszystko działo się na oczach nie tylko trenera Petera Bosza, ale również dyrektora generalnego Hansa-Joachima Watzke oraz dyrektora sportowego, Michaela Zorca.

Jeżeli Barcelona spełni oczekiwania dortmundczyków, to Dembélé prawdopodobnie opuści Niemcy i przeniesie się do Katalonii. Problem leży po stronie Katalończyków, którzy równolegle negocjują transfer Coutinho i chcieliby sprowadzić obu zawodników. To wydaje się na teraz mało prawdopodobne, bo ostatnia oferta za Brazylijczyka została odrzucona a „The Reds” może nie przekonać nawet propozycja znacznie przewyższająca 100 milionów euro.

Wczoraj wykonano również zdjęcie prezentujące zespół na kolejny sezon. Francuz nie wygląda na nim na szczęśliwego.

Ousmane Dembélé
Zdjęcie: Firo Sport Photo


ŹRÓDŁO
Bild
TAGI: Ousmane Dembélé Francja Niemcy Borussia Dortmund Hiszpania FC Barcelona
Zobacz również
Składy na Niemcy - Szwecja
3 godziny temu  
0
Oferta za Çalhanoğlu
5 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.