Media: Reprezentant Brazylii może trafić do Liverpoolu!

10 miesięcy temu Media: Reprezentant Brazylii może trafić do Liverpoolu!

Jak poinformowało „Zero Hora”, Luan jest rozchwytywany przez europejskie kluby.

We wtorek brazylijskie media były pewne, że 24-letni napastnik przeniesie się w najbliższych dniach do mistrza Rosji, Spartaka Moskwa (byłby to dla niego rekordowy transfer). Piłkarz był przekonany do europejskiego transferu i bardzo chciał zagrać w Lidze Mistrzów. Niespodziewanie o jego usługi zaczął mocno  zabiegać Liverpool. W grze jest również Arsenal, dlatego moskiewski transfer stanął pod znakiem zapytania.

Do finalizacji transferu Luana do zespołu Massimo Carrery potrzebne były już jedynie testy medyczne i podpisanie umowy przez piłkarza. Spartak w ostatniej chwili zmienił warunki transakcji. Rosjanie postanowili rozłożyć opłatę transferowa na więcej rat niż początkowo zakładano, dlatego teraz prezydent Grêmio Romildo Bolzan Junior i dyrektor generalny Carlos Amodeo zastanawiają się nad odrzuceniem propozycji.

Brazylijscy działacze mają w ręku silne karty w postaci zainteresowania ze strony angielskich drużyn. To sprawia, że wcale nie muszą akceptować nowych warunków Spartaka i mogą postarać się o wynegocjowanie lepszej oferty.

Luan rozegrał dotychczas 117 spotkań w barwach zespołu z Porto Alegre, podczas których zdobył 32 bramki i zanotował 21 asyst. To także jednokrotny reprezentant Brazylii. Jego wartość podnosi fakt, że selekcjoner reprezentacji, Tite, powołał go na kolejne, wrześniowe spotkania w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w Rosji. 


ŹRÓDŁO
Zero Hora
TAGI: Luan Guilherme de Jesus Vieira Grêmio Porto Alegre Brazylia Liverpool FC Arsenal FC Anglia Spartak Moskwa Rosja
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0169 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.