OFICJALNIE: Muniesa wraca do Hiszpanii

10 miesięcy temu  OFICJALNIE: Muniesa wraca do Hiszpanii

Girona FC potwierdziła wypożyczenie ze Stoke City Marca Muniesy.

Środkowy obrońca Marc Muniesa przenosi się do beniaminka LaLiga na roczne wypożyczenie. Hiszpan może występować również na lewej stronie defensywy lub w roli defensywnego pomocnika. 25-letni zawodnik występował w angielskim klubie od czterech lat. W tym czasie zanotował trzy trafienia i dwie asysty w 67 spotkaniach.

- Trudno mi się żegnać po czterech latach, ale muszę teraz opuścić mój drugi dom, tak wielki klub i miejsce, w którym zdobyłem wielu moich przyjaciół.

- Zostawiam tu moich znajomych. Chciałbym podziękować wszystkim członkom sztabu szkoleniowego, moim klubowym kolegom i wszystkim, którzy w tym czasie pracowali w Stoke. Specjalne wyróżnienie dla kibiców, bo sprawili, że byłem bardzo dumny z gry dla tego klubu, dlatego Stoke na zawsze pozostanie w moim sercu.

Marc Muniesa jest wychowankiem Barcelony, więc jego transfer do Girony to także powrót do rodzinnej Katalonii. 25-latek przeszedł przez wszystkie szczeble juniorskie w „Dumie Katalonii” i przez kilka lat był ważnym ogniwem rezerw klubu z Camp Nou, jednak w pierwszym zespole wystąpił zaledwie cztery razy.


ŹRÓDŁO
Girona FC
TAGI: Girona FC Hiszpania Oficjalnie Marc Muniesa Martínez Stoke City FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0154 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.