The Telegraph: Chelsea nie daje za wygraną. Nowa oferta za zawodnika!

12 miesięcy temu The Telegraph: Chelsea nie daje za wygraną. Nowa oferta za zawodnika!

Jak podaje „The Telegraph”, Chelsea wciąż zależy na pozyskaniu Danny'ego Drinkwatera z Leicester City.

Brytyjskie media już jakiś czas temu informowały, że zawodnik „Lisów” znalazł się na celowniku mistrza Anglii. Mało tego, 27-latek miał stać się jednym z priorytetów „The Blues”. Wymienione wyżej źródło to potwierdza, informując o nowej ofercie londyńczyków.


Włodarze Leicester mieli odrzucić już jedną propozycję. Opiewała ona na 15 milionów funtów. „The Blues” jednak to nie zraziło i obecnie przygotowują oni nową ofertę w wysokości 25 milionów funtów. 


Nie jest oczywiście powiedziane, że zostanie ona przyjęta przez „Lisy”. Działacze klubu z King Power Stadium raczej nie zamierzają pozbywać się bowiem swojego zawodnika. Niewykluczone, że będą oni oczekiwać za niego jeszcze więcej pieniędzy. Inaczej na całą sprawę patrzy podobno sam Drinkwater, który ma być zainteresowany przeprowadzką na Stamford Bridge.


„The Telegraph” dodaje, że mimo walki o podpis gracza Leicester, wciąż nie można również wykluczyć, że londyńczycy będą starać się o pozyskanie Rossa Barkleya z Evertonu lub Alexa Oxlade'a-Chamberlaina z Arsenalu.

Antonio Conte chciałby przeprowadzić w tym okienku jeszcze przynajmniej trzy transfery. Oprócz nowego pomocnika, Włochowi zależy na sprowadzeniu skrzydłowego, napastnika i - w mniejszym stopniu - obrońcy.  ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Anglia Chelsea FC Leicester City FC Daniel Drinkwater
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.