Wychowanek Legii musiał zakończyć karierę. Teraz będzie pracował w klubie

12 miesięcy temu Wychowanek Legii musiał zakończyć karierę. Teraz będzie pracował w klubie
fot. FotoPyk

23-letni Norbert Misiak został zmuszony zakończyć swoją karierę zawodniczą. Nie oznacza to jednak, że całkowicie odejdzie z piłki.

Wychowanek Legii Warszawa, w barwach której zanotował jeden występ w Ekstraklasie, poinformował o swojej decyzji w piątek. Pomocnik zawiesił buty na kołku z powodu problemów zdrowotnych. W trakcie swojej kariery aż czterokrotnie zrywał więzadła w kolanie.

Jak napisał na Facebooku: „Przegrałem tę nierówną walkę i podjąłem decyzję o zakończeniu starań o powrót na boisko, o powrót do profesjonalnego sportu. (…) Jest to zdecydowanie najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Możliwe, że będę się zastanawiał czy była dobra jeszcze przez 10 następnych lat... Ale w tej chwili, patrząc w przyszłość, na opcje i wszystkie niewiadome, jest to decyzja najlepsza. (…) Życie toczy się dalej, a największe wyzwanie dopiero przede mną - zmienić życie o 180 stopni”.


Wszystko wskazuje na to, że najbliższym konkretnym wyzwaniem Misiaka będzie praca w legijnej akademii. Jak podaje Legia.net, 23-latek będzie pracował w pionie zajmującym się treningiem indywidualnym.


Misiak jako zawodnik szkolił się w Legii od 2002 do 2015 roku. Wspomniany występ w Ekstraklasie zaliczył w sezonie 2014/15 przeciwko Koronie Kielce (0:0). Jego ostatnim klubem był Raków Częstochowa.  ŹRÓDŁO
Facebook I Norbert Misiak I Legia.net
TAGI: Polska Legia Warszawa Norbert Misiak Koniec kariery
Zobacz również
Nowy klub Krychowiaka
5 godzin temu  
0
Nowy klub Kupisza
wczoraj  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.