„Próba cierpliwości”. Będzie DUŻA oferta za Alexisa!

10 miesięcy temu „Próba cierpliwości”. Będzie DUŻA oferta za Alexisa!
fot. Instagram [Alexis Sanchez]

Przedstawiciele Manchesteru City nadal starają się przekonać włodarzy Arsenalu do sprzedaży Alexisa Sáncheza - informuje „The Telegraph”.

Arsène Wenger już wielokrotnie wypowiadał się w mediach na temat najbliższej przyszłości reprezentanta Chile. Menadżer „Kanonierów” nie zamierza sprzedawać jednego ze swoich kluczowych zawodników i w ten sposób godzi się na jego ewentualne odejście za darmo po zakończeniu rozpoczętych już rozgrywek.

Włodarze londyńskiego klubu starają się jednak zrobić wszystko, aby nakłonić 28-letniego piłkarza do podpisania nowej umowy. W tym celu są gotowi zaoferować mu nawet zarobki wynoszące aż 300 tysięcy funtów tygodniowo, co pozwoliłoby Alexisowi stać się najlepiej opłacanym graczem w całej Premier League.

Kolejne próby rozmów przedstawicieli Arsenalu z agentem zawodnika nie robią większego wrażenia na PSG czy Manchesterze City.

Zdaniem dziennika „The Telegraph”, drugi z wymienionych zespołów planuje sprawdzić cierpliwość ligowego rywala i i zamierza złożyć mu ofertę wykupu Sáncheza za 60 milionów funtów. Ponadto „The Citizens” są gotowi zaoferować Chilijczykowi tygodniówkę na poziomie 400 tysięcy funtów plus bonusy oraz prawo do wykorzystywania własnego wizerunku.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Manchester City FC Arsenal FC Chile Anglia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0181 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.