Duża wymiana na linii Inter-Valencia?

11 miesięcy temu Duża wymiana na linii Inter-Valencia?

Inter i Valencia planują wymianę z udziałem João Cancelo i Geoffreya Kondogbii.

Obaj zawodnicy już od jakiegoś czasu są łączeni z opuszczeniem swoich klubów. Szczególnie zdeterminowany jest Francuz, który zdecydował, że chce przenieść się do Valencii i by wymusić transfer, w zeszłym tygodniu nie pojawił się nawet na treningu „Nerazzurrich”. Postawa pomocnika nie wywarła zbyt dużego wrażenia na władzach Interu, które wciąż żądają 30 milionów euro, dlatego Valencia postanowiła wykorzystać fakt, iż mediolańczycy interesują się Cancelo.

„Sky Sport Italia” informuje, że kluby uzgodniły, iż transfer zostanie przeprowadzony na zasadzie wymiany wypożyczeń. Negocjacje nadal trwają, ponieważ strony muszą ustalić jeszcze przyszłe opłaty za wykup obu piłkarzy. Co do tego nie ma na razie zgodności, ale obaj są wyceniani na mniej więcej podobną kwotę rzędu 25-30 milionów.

Ostatnio z ofertą za Cancelo zgłosił się również Tottenham, który, zdawało się, wyszedł na prowadzenie w staraniach o Portugalczyka. Według informacji podawanych przez „Sportitalia”, „Nietoperze” zdecydowali jednak, że oddadzą swoją gwiazdę Interowi, by nie stracić szans na pozyskanie Kondogbii. Sam obrońca nie musiał długo przekonywać się do przeprowadzki do Włoch, ponieważ już wcześniej poważnie zainteresowany nim był Juventus.

Jeśli transakcja dojdzie do skutku, może to być drugi transfer, który zostanie zrealizowany w najbliższym czasie między klubami. Valencia uzgodniła już warunku sprowadzenia Jeisona Murillo, który ma kosztować 13 milionów euro. Jego przeprowadzkę blokuje na razie trener „Beneamaty”, Luciano Spalletti, który najpierw chce sprowadzić następcę Kolumbijczyka.ŹRÓDŁO
Sky Sport Italia | Sportitalia
TAGI: Geoffrey Kondogbia João Pedro Cavaco Cancelo Inter Mediolan Valencia CF Portugalia Francja Hiszpania Włochy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.