Dyrektor Barcelony: Jesteśmy blisko pozyskania Coutinho i Dembélé!

11 miesięcy temu Dyrektor Barcelony: Jesteśmy blisko pozyskania Coutinho i Dembélé!

Dyrektor generalny Barcelony, Pep Segura, jest pewny, że Philippe Coutinho i Ousmane Dembélé wkrótce trafią na Camp Nou.

„Blaugrana” przegrała wczoraj walkę o Superpuchar Hiszpanii z Realem Madryt, co tylko dodatkowo zmotywowało jej działaczy do wzmożenia starań o sprowadzenie następstwa dla Neymara. Najczęściej wymienianymi nazwiskami w kontekście przeprowadzki do Katalonii są Coutinho oraz Ousmane Dembélé. Obaj zawodnicy chcą przenieść się na Camp Nou, lecz ich kluby nie są skore do sprzedaży swoich gwiazd.

Optymistą pozostaje jednak dyrektor generalny „Barçy”, który po rewanżowym meczu finałowym z „Królewskimi” (2:0 dla Realu, 5:1 w dwumeczu) stwierdził, że zarówno Brazylijczyk, jak i Francuz zostaną wkrótce sprowadzeni. Skomentował także samo spotkanie z madrytczykami.

- Brak trofeum? To boli mnie bardziej niż to, jak zagraliśmy w pierwszej połowie. Real stwarzał sobie lepsze okazje, ale trzeba przyznać, że daliśmy z siebie wszystko w drugiej połowie, graliśmy z odpowiednim nastawieniem i zaangażowaniem. Mam nadzieję, że będziemy się tego trzymać w meczach ligowych - zaczął Segura w rozmowie z „TV3”.

Następnie dyrektor wypowiedział się na temat wzmocnień.

- Wzmocnimy naszą drużynę w ciągu kilku najbliższych dni. Coutinho i Dembélé? Jesteśmy już blisko, ale dopóki nic nie będzie sfinalizowane, nie możemy powiedzieć nic więcej. Mamy nadzieję, że przywdzieją barwy „Barçy”.

- Musimy pomóc naszym zawodnikom znów odnosić zwycięstwa. Real miał sporo szczęścia, którego nam brakowało.ŹRÓDŁO
TV3
TAGI: Philippe Coutinho Coreira Ousmane Dembélé Pep Segura FC Barcelona Liverpool FC Borussia Dortmund Brazylia Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.