Draxler proponowany gigantowi!

11 miesięcy temu Draxler proponowany gigantowi!
fot. FotoPyk

Roger Wittmann, reprezentujący interesy Juliana Draxlera, kontaktował się z Barceloną w sprawie ewentualnego transferu.

Niemiec trafił do Paris Saint-Germain w styczniu tego roku i z miejsca zaczął odgrywać istotną rolę w zespole. Jego sytuacja uległa jednak pogorszeniu wraz z przyjściem Neymara i teraz pozycja skrzydłowego nie jest już taka pewna. Paryżanie muszą sprzedać niektórych graczy, by uniknąć sankcji wynikających z przepisów Finansowego Fair Play. Piłkarzowi nie podoba się takie traktowanie i poprosił swojego agent, by ten wstępnie rozejrzał się za zainteresowanymi klubami.

„Mundo Deportivo” informuje, że Wittmann kontaktował się ostatnio z działaczami Barcelony i proponował Draxlera jako możliwe następstwa Neymara. „Barca” już wcześniej miała na swojej liście życzeń byłego gracza Wolfsburga, ale na ten moment podchodzi do transferu nieco sceptycznie. Wynika to przede wszystkim z pogorszonych stosunków między klubami po rekordowej transakcji ze wspomnianym wcześniej Brazylijczykiem w roli głównej.

Katalończycy zdają sobie sprawę, że wszelkie negocjacje z wicemistrzami Francji będą teraz trudne, dlatego wolą się skoncentrować na pozyskaniu Philippe Coutinho i Ousmane'a Dembélé. Zdaniem dyrektora generalnego klubu, Pepa Segury, są oni już blisko przenosin na Camp Nou.

Odejście Draxlera wciąż nie jest pewne i PSG zgodzi się na jego transfer prawdopodobnie dopiero wtedy, kiedy przedstawiona oferta w pełni ich zadowoli. Klub opuścić może także któryś z dwójki Lucas Moura-Ángel Di María. Ze wszystkich skrzydłowych to jednak Niemiec ma być najbliżej odejścia.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Julian Draxler FC Barcelona Paris Saint-Germain FC Niemcy Francja Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.