Kolodziejczak powróci do Francji?

10 miesięcy temu  Kolodziejczak powróci do Francji?

Timothée Kolodziejczak może przeprowadzić się niebawem do Nicei.

Francuski obrońca ma za sobą bardzo nieudany sezon, który spędził w większości w gabinetach lekarskich. 25-latek od roku jest graczem Borussii Mönchengladbach, jednak w barwach „Źrebaków” zdołał rozegrać zaledwie dwa spotkania. Jedno pełne w Lidze Europy przeciwko Schalke 04 oraz osiem minut w Bundeslidze z tym samym przeciwnikiem.

Dziewięć lat temu, gdy Kolodziejczak wkraczał do profesjonalnego futbolu w barwach Olympique’u Lyon, uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych lewych obrońców na świecie. Po wielu sezonach, które spędził w Nicei, Sevilli i właśnie Borussii, został przekwalifikowany na stopera. Problemy zdrowotne 25-latka pojawiły się u niego już w ostatnim roku jego gry dla hiszpańskiego klubu.

Teraz obrońca stoi przed możliwością powrotu do Nicei, gdzie jest rozpatrywany jako ewentualny zmiennik dla Malanga Sarra. Osiemnastoletni zawodnik występuje w obecnym sezonie na lewej obronie i Kolodziejczak mógłby go odciążyć. Kandydatura Sarra była ostatnio rozpatrywana przez działaczy Barcelony, Realu Madryt i Chelsea, więc możliwe, że niebawem młodzieniec zwolni miejsce w pierwszym zespole Luciena Favre’a.


ŹRÓDŁO
Footmercato
TAGI: Thimothée Kolodziejczak Francja Borussia Mönchengladbach OGC Nice Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0143 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.