POTWIERDZONE: Zaskakująca oferta Manchesteru City odrzucona!

10 miesięcy temu POTWIERDZONE: Zaskakująca oferta Manchesteru City odrzucona!

Jonny Evans póki co nie przejdzie do Manchesteru City, chyba że ten zdecyduje się poprawić swoją ofertę.

Wczoraj brytyskie media poinformowały, że Pep Guardiola zainteresował się wychowankiem Manchesteru United, który w ekipie odwiecznego rywala rozegrał 198 spotkań. Później doniesienia „Sky Sports” uzupełnił „The Telegraph dodając, że pojawiła się konretna propozycja opiewającą na kwotę 20 milionów funtów.

Tony Pulis potwierdził, że „Obywatele” faktycznie zgłosili się po Irlandczyka, ale póki co mógł sobie pozwolić na odrzucenie ich oferty. Zaznaczył jednak, że transferu nie można wykluczyć.

- Nie chcemy go sprzedawać, ale nie powiem, że na pewno nie odejdzie. Byłoby szaleństwem, gdybym jako menadżer WBA powiedział, że możemy pozwalać sobie na rezygnowanie z wielkich pieniędzy. Dlatego jeśli pojawi się naprawdę duża suma na stole, będziemy musieli się zgodzić.

Guardiola już wcześniej zapowiadał, że chciałby sprowadzić jeszcze jednego środkowego obrońcę w tym oknie. Co ciekawe, o Evansa tego lata pytało także Leicester, ale mistrzowie kraju z 2016 roku oferowali zaledwie 10 milionów funtów.ŹRÓDŁO
The Times
TAGI: Jonathan Grant Evans Manchester City FC Anglia West Bromwich Albion FC Irlandia Północna
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0167 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.