Mundo Deportivo: Barcelona zdecydowała. Aktywuje klauzulę!

10 miesięcy temu Mundo Deportivo: Barcelona zdecydowała. Aktywuje klauzulę!

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Mundo Deportivo”, działacze Barcelony zdecydowali się pozyskać Jeana Michaëla Seriego.

Jak czytamy, Katalończycy są zdecydowani na aktywowanie klauzuli wpisanej w kontrakt pomocnika Nice. Opiewa ona na 40 milionów euro i właśnie w tej kwocie zamknie się transfer.


Co prawda wcześniej spekulowało się o nieco mniejszej zapłacie za transfer Seriego. Aktywowanie klauzuli sprawi jednak, że Barcelona nie będzie musiała negocjować z francuskim klubem. „MD” przekonuje, że wszystko jest już przesądzone i transfer może zostać ogłoszony nawet w poniedziałek. Pozyskanie Seriego nie wyklucza jednocześnie sprowadzenia przez wicemistrza Hiszpanii Philippe Coutinho z Liverpoolu.


Seri ma za sobą świetny sezon w barwach Nice. W jego trakcie zaliczył siedem trafień i dziewięć asyst w 34 spotkaniach Ligue 1. Warto dodać, że w 2015 roku klub z Lazurowego Wybrzeża zapłacił za niego raptem milion euro. Jeśli faktycznie sprzeda go za 40 milionów, zrobi więc na nim znakomity interes.


Zdaniem wielu ekspertów, 13-krotny reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej idealnie wpasuje się w zespół Barcelony. Jak powiedział niedawno Xavi: - 26-latek ma to, co wszyscy nazywamy „DNA Barcelony”.   ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: OGC Nice FC Barcelona Jean Michaël Seri Francja Hiszpania Wybrzeże Kości Słoniowej
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0171 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.