Iniesta: Piewszy raz w karierze myślę o swojej przyszłości w Barcelonie

11 miesięcy temu Iniesta: Piewszy raz w karierze myślę o swojej przyszłości w Barcelonie
fot. FotoPyk

Andrés Iniesta udzielił bardzo ciekawego wywiadu, w którym nie wykluczona zmiany klubu.

Umowa ofensywnego pomocnika z Katalończykami obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku i mimo trwających od dawna rozmów dalej nie uzgodniono warunków jej przedłużenia. Co więcej, wypowiedzi zawodnika sugerują, że wkrótce może opuścić klub.

33-latek w rozmowie z „El Pais” został przepytany przez dziennikarzy o obecną sytuację wicemistrza Hiszpanii, który wydaje się znajdować w poważnym kryzysie, ostatecznie ujawnionym po odejściu Neymara. Przyznał także, że nie zawsze zgadzał się z Luisem Enrique.

Najciekawszą kwestią wydaje się jednak wątek dotyczący przyszłości Iniesty, dlatego też przedstawiamy najciekawsze fragmenty z naciskiem na ten właśnie wątek.

- Czy potrzebuję uwielbienia? Każy piłkarz chce czuć, że jest doceniany. Ja jednak nie będę narzekał, bo zawsze wszyscy tutaj okazywali mi szacunek.

- Czy mógłbym opuścić Barcelonę? W rzeczywistości nie podpisałem nowej umowy... Muszę przyznać, że pojawiły się rzeczy, które nie miały miejsca wcześniej, choć być może to normalne.

- Trzy lata temu nie wyobraziłbym sobie, że będę zastanawiał się co dalej, ale tak to wygląda. Rozważam teraz swoją przyszłość po raz pierwszy odkąd tu jestem.

- W prasie napisano wiele bzdur na temat moich relacji z Luisem Enrique. Myślę, że osiągnął tak dużo, bo zawsze kierował się tym, co najlepsze dla zespołu. Uważam te trzy lata pod jego wodzą, chociaż ostatni rok był niezwykle trudny, za bardzo dobre. Mam do niego wiele szacunku, mimo że na pewne sprawy mieliśmy odmienne spojrzenie.ŹRÓDŁO
El Pais
TAGI: Andrés Iniesta Luján FC Barcelona Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.