Letni transfer Bielika wciąż możliwy

7 miesięcy temu Letni transfer Bielika wciąż możliwy
fot. Arsenal FC

Kilka klubów interesuje się wypożyczeniem Krystiana Bielika.

Jak poinformował dziennikarz Robert Błoński, Leeds United starało się o sprowadzenie w ramach wypożyczenia młodzieżowego reprezentanta Polski, jednak oba zespoły nie potrafiły osiągnąć porozumienia. Polak miał już okazję do sprawdzenia się w Championship, gdy został wypożyczony do Birmingham FC i prezentował się tam naprawdę dobrze, zbierając solidne noty. Należy pamiętać, że 19-latek występuje na bardzo odpowiedzialnej pozycji środkowego obrońcy.

W Leeds United były gracz Lecha Poznań miałby szansę na spotkanie innego Polaka, Mateusza Klicha, który przeniósł się do Anglii w tym oknie transferowy z Twente Endschede. Właśnie z holenderskiej ekstraklasy pochodzą dwa pozostałe zespoły, które chciałyby skorzystać z usług Bielika. To Sparta oraz Excelsior Rotterdam.

Na razie Polak pozostanie w Londynie, gdzie wystąpi dzisiaj w pierwszym zespole rezerw „Kanonierów” w spotkaniu z Manchesterem City. Obok 19-latka wybiegnie między innymi Jack Wilshere, walczący o powrót do formy po wyleczeniu kontuzji, której doznał podczas wypożyczenia do Bournemouth.

We wcześniejszych fazach okna transferowego Bielik miał możliwość przeniesienia się na wypożyczenie do Norwich City i Eintrachtu Frankfurt, jednak tamte tematy także upadły.


ŹRÓDŁO
Robert Błoński
TAGI: Krystian Bielik Polska Arsenal FC Leeds United A.F.C. Anglia Sparta Rotterdam SBV Excelsior Holandia
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0044 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.