Trudna sytuacja Diego Costy. „Abramowicz chce, żeby cierpiał”

11 miesięcy temu Trudna sytuacja Diego Costy. „Abramowicz chce, żeby cierpiał”
fot. Adidas

Sprawa powrotu Diego Costy do Atlético Madryt wciąż nie jest przesądzona.

Kilka dni temu „Onda Cero” informowało o porozumieniu w sprawie Brazylijczyka z hiszpańskim paszportem, ale „AS” twierdzi, że do finalizacji rozmów jeszcze sporo brakuje. Wszystko za sprawą właściciela Chelsea, Romana Abramowicza, który nie jest zadowolony z zachowania zawodnika, który swoją postawą i wypowiedziami zaszkodził wizerunkowi klubu.

Piłkarz wielokrotnie wypowiadał się w negatywny sposób o „The Blues” po tym, jak został poinformowany za pośrednictwem SMS-a, że nie znajdzie miejsca w składzie, choć wcześniej był ważną postacią w mistrzowskiej kampanii. Choć w wywiadach Costy pojawiały się też pozytywne opinie na temat jego przeszłości w drużynie, Rosjaninowi to nie wystarczy. „AS” informuje, że zamierza on uczynić co w jego mocy, by zawodnik odpokutował za swoje zachowanie.

Costa miałby wrócić do Londynu i przez jakiś czas trenować z rezerwami mistrzów Anglii. Miał to czynić już wcześniej, lecz gdy nie dostał powołania na zgrupowanie w Azji, zdecydował się na powrót do Brazylii i treningi indywidualne. Abramowiczowi bardziej zależy jednak na tym, by 28-latek osobiście przeprosił za swoje postępowanie. Problem w tym, że Costa ani myśli o powrocie do Londynu i zdążył już nawet sprzedać swój dom.

Także „Rojiblancos” wciąż muszą walczyć o zawodnika. Kwota transferu miała zostać ustalona wcześniej na 45 milionów euro, ale według dziennikarzy „AS-a” Chelsea zażądała teraz 65 milionów. Madrytczycy nie zamierzają się spieszyć i czekają, aż zawodnik oraz jego obecny klub rozwiążą swój konflikt. W międzyczasie zbierane są fundusze na sprowadzenie napastnika. Sprzedany ma zostać Luciano Vietto, który jest wyceniany na 20 milionów euro.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Diego da Silva Costa Chelsea FC Atlético Madryt Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.