OFICJALNIE: Nowy klub Adriana Błąda

10 miesięcy temu OFICJALNIE: Nowy klub Adriana Błąda
fot. Aleksandra Sieczka

Adrian Błąd przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego do GKS-u Katowice.

Wychowanek Zagłębia Lubin zadebiutował w Ekstraklasie w sezonie 2009/2010. W sumie w barwach "Miedziowych" rozegrał 98 meczów, w których zdobył 11 bramek i zanotował cztery asysty.

W poprzednim sezonie Błąd przebywał na wypożyczeniu w Arce Gdynia. W szeregach "Żółto-Niebieskich" wziął udział w 18 spotkaniach, strzelając w nich jednego gola i zdobywając wraz z drużyną zdobył Puchar Polski.

26-latek podpisał roczną umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok. Trener "GieKSy", Piotr Mandrysz chwali umiejętności nowego skrzydłowego. 

- Pamiętam Adriana z czasów gry w Zawiszy, gdzie miał bardzo dobry sezon. Był też ważną postacią Zagłębia, gdy klub z Lubina wywalczył awans do Ekstraklasy. To piłkarz dynamiczny, z powodzeniem mogący występować na obu skrzydłach. Dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z obu nóg. Dlatego, gdy pojawiła się informacja o możliwości pozyskania Adriana, to nie zastawialiśmy się długo. Mam nadzieję, że podniesie wartość naszej gry w ofensywie, bo tam tkwią spore rezerwy - stwierdził szkoleniowiec.ŹRÓDŁO
GKS Katowice
TAGI: Oficjalnie Adrian Błąd GKS Katowice Zagłębie Lubin Polska
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0208 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.