POTWIERDZONE: Niespodziewany kandydat do kupienia Diego Costy!

11 miesięcy temu POTWIERDZONE: Niespodziewany kandydat do kupienia Diego Costy!
fot. Adidas

Prezydent Olympique’u Marsylia, Jacques-Henri Eyraud, potwierdził zainteresowanie jego klubu Diego Costą.

Hiszpański napastnik został poinformowany kilka miesięcy temu, że nie znajduje się w planach menadżera Antonio Conte na obecny sezon. To wszystko pomimo zdobycia przez niego w poprzednim roku dwudziestu bramek i ośmiu asyst w 35 spotkaniach Premier League.

Marsylia poszukuje aktualnie nowego napastnika, bo ich najlepszy snajper z poprzedniego sezonu, Bafetimbi Gomis, opuścił drużynę. 32-letni Francuz był jedynie wypożyczony do ojczystego zespołu ze Swansea i po strzeleniu 20 bramek w poprzednim sezonie Ligue 1, zdecydował się na przyjęcie propozycji z Galatasaray.

Od tamtej pory Olympique rozważał wiele kandydatur na nowego napastnika. W mediach wymieniano takie nazwiska, jak Olivier Giroud, Carlos Bacca i Arkadiusz Milik, ale ten drugi wybrał ofertę Villarreal, a dwaj pozostali nie są skłonni do zmiany otoczenia. Teraz Eyraud potwierdził zainteresowanie piłkarzem Chelsea.

- Lubię jego charakter, wytrzymałość i waleczność. 

- Jeśli piłkarz spełnia nasze wszystkie wymagania, to jesteśmy w stanie go sprowadzić. 

Prezydent odniósł się tutaj do takich letnich transferów Marsylii, jak sprowadzenie Luiza Gustavo, Floriana Thauvina i Adila Ramiego.

- Dlaczego miałby nie przyjść? Transakcja mogłaby być dokonana pod pewnymi warunkami. Nic nie jest niemożliwe. Nie mogę niczego obiecać kibicom, bo sytuacja jest dynamiczna. 

- Jedno jest pewne; intensywnie poszukujemy napastnika – zapewnił Eyraud.


ŹRÓDŁO
SFR Sport
TAGI: Olympique Marsylia Francja Diego da Silva Costa Brazylia Chelsea FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.