SZOK. Miał być głośny transfer Barcelony, jest rezygnacja ze „względów sportowych”!

11 miesięcy temu SZOK. Miał być głośny transfer Barcelony, jest rezygnacja ze „względów sportowych”!

Wygląda na to, że trwające okno dostarczy kibicom Barcelony jeszcze wielu wrażeń. Jak zgodnie informują „Mundo Deportivo” i „Sport” wicemistrz Hiszpanii już nie chce pozyskać Jeana Michaëla Seriego.

Prawie wszystko w kwestii transakcji zostało już ustalone. Osiągnięto pełne porozumienie z zawodnikiem i finalizowano rozmowy z Niceą (negocjacje zmierzały ku kwocie transferowej 40 milionów euro). Wszystko miało zostać dopięte już dzisiaj po wczorajszym meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów z Napoli. Tymczasem działacze Barcelony zmienili zdanie. W dodatku zdecydować miały względy sportowe. Zdaniem Katalończyków środkowy pomocnik po prostu nie pasuje profilem do drużyny.

26-letni Seri może czuć się bardzo zawiedziony tokiem wydarzeń, gdyż czekała na niego już czteroletnia umowa w Barcelonie, co oczywiście byłoby dla niego ogromnym awansem.

Jak dodają katalońskie media, Barcelona ma się teraz w pełni koncentrować na głównych celach: Ousmane'ie Dembélé i Coutinho. Tyle że nadzieje mogą okazać się złudne. W przypadku 20-letniego Francuza czasu pozostało bardzo mało, bo Borussia Dortmund ustaliła „deadline” na najbliższą niedzielę.  I przy tym nie ma zamiaru zejść z deklarowanej od jakiegoś czasu ceny, czyli 150 milionów euro. Z Coutinho też nic się nie zmienia - Barcelona przygotowuje czwartą ofertę, ale Liverpool już podjął decyzję na jej temat, niezależnie od wielkości. Propozycja zostanie odrzucona od razu po wpłynięciu.

Mało tego, według francuskich mediów Paris Saint-Germain w związku z sytuacją wokół Neymara nie ma zamiaru podejmować jakichkolwiek rozmów w sprawie Angela Di Marii, zdaniem katalońskich mediów celu Barcelony w razie niepowodzenia z Dembélé.


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo | Sport
TAGI: Jean Michaël Seri FC Barcelona Hiszpania OGC Nice Francja Wybrzeże Kości Słoniowej
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.