SZOK. Arsenal rezygnuje z Lemara mimo zaakceptowanej oferty. Oto powód!

rok temu SZOK. Arsenal rezygnuje z Lemara mimo zaakceptowanej oferty. Oto powód!
fot. FotoPyk

Jak podaje „The Guardian”, Thomas Lemar jednak nie przeniesie się do Arsenalu.

Brytyjskie media co chwila podają nowe informacje na temat hitowej przeprowadzki gwiazdy AS Monaco do Londynu. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami „The Telegraph”, Sky Sports oraz RMC Sport, „Kanonierzy” złożyli nową ofertę za Lemara, która opiewa na 90-92 miliony funtów. Co więcej, mistrzowie Francji mieli ją zaakceptować.


„The Guardian” potwierdza porozumienie między klubami na poziomie 100 milionów euro. Mimo konsensusu, wiele wskazuje jednak na to, że transfer nie zostanie zrealizowany. Wszystko z powodu braku czasu na dopełnienie formalności.


Pozyskanie przez Arsenal Lemara otworzyłoby drzwi przed Alexisem Sánchezem, o którego pozyskanie starają się włodarze Manchesteru City. Brak transferu 21-latka prawdopodobnie przesądzi jednak o tym, że Chilijczyk dalej będzie reprezentował barwy „Kanonierów”. Bardzo możliwe, że Arsenal jednocześnie zablokuje więc dwie transakcje. 


Jak informowało Sky Sports, „The Citizens” są skłonni zapłacić za Alexisa 55 milionów funtów. Kwota ta mogłaby wzrosnąć o kolejne pięć milionów z tytułu bonusów. Robi ona spore wrażenie, ponieważ umowa Chilijczyka z „Kanonierami” jest ważna do 30 czerwca 2018 roku i za kilkanaście miesięcy będzie on dostępny za darmo.ŹRÓDŁO
The Guardian
TAGI: Arsenal FC Anglia Manchester City FC AS Monaco Francja Thomas Lemar Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Chile
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.