Raiola: Nie wierzę w ten projekt

10 miesięcy temu Raiola: Nie wierzę w ten projekt
fot. Sport

Mino Raiola wypowiedział się na temat nowego projektu Milanu.

AC Milan przed kilkoma miesiącami rozpoczął nowy etap w swojej historii. Klub został przejęty przez chińskich właścicieli, a na stanowiska dyrektorskich obsadzono Massimiliano Mirabellego i Marco Fassone. Obaj działacze szybko zabrali się do pracy i przeprowadzili rewolucję, która ma przywrócić zespół na szczyt ligi włoskiej.

Do drużyny ze stolicy Lombardii sprowadzono aż jedenastu nowych piłkarzy, wśród których można odnaleźć obecne lub potencjalnie przyszłe gwiazdy światowego futbolu. Należy tutaj wymienić między innymi Leonardo Bonucciego, André Silvę, Andreę Contiego, Hakana Çalhanoğlu, Ricardo Rodrígueza czy Mateo Musacchio, ale tak naprawdę każdy z tych zawodników może mieć znaczny udział w nowym projekcie. Należy również zauważyć, że wiele z tych transakcji nie byłoby możliwych bez dobrych relacji, jakie Fassone i Mirabelli zbudowali z super-agentem Jorge Mendesem.

W barwach „Rossonerich” występuje także przedstawiciel największego konkurenta Mendesa, Mino Raioli, czyli Gianluigi Donnarumma. Wychowanek Milanu był w czerwcu właściwie przekonany do opuszczenia klubu, ale ostatecznie pozostał w nim i podpisał nowy kontrakt. Mimo tego Raiola wolałby zabrać swojego klienta w inne miejsce, o czym opowiadał w rozmowie z „Rai Sport”.

- Nie mam nic osobistego przeciwko Fassone czy Mirabellemu. Ja po prostu nie wierzę w ich projekt – powiedział Raiola.


ŹRÓDŁO
Rai Sport
TAGI: Mino Raiola AC Milan Włochy Gianluigi Donnarumma
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.