Media: Tych zawodników chciał latem Magiera

11 miesięcy temu Media: Tych zawodników chciał latem Magiera
fot. FotoPyk

Sebastian Staszewski ze Sport.pl przedstawił bardzo ciekawe informacje dotyczące letnich celów transferowych byłego szkoleniowca Legii Warszawa, Jacka Magiery.

Magiera przestał być odpowiedzialny za wyniki warszawskiego klubu w środę. Dosłownie kilkadziesiąt minut temu dowiedzieliśmy się, że jego następcą został Romeo Jozak z Chorwacji. Zmiana spowodowana była oczywiście słabymi wynikami. Ostatnio legioniści przegrali w lidze ze Śląskiem Wrocław 1:2. O ile jednak ich sytuacja w ekstraklasowej tabeli nie jest jeszcze taka zła, to całość, biorąc pod uwagę odpadnięcie z eliminacji Ligi Mistrzów i Ligi Europy, wygląda fatalnie.


Latem szeregi Legii wzmocniło sześciu nowych zawodników: Cristian Pasquato, Armando Sadiku, Krzysztof Mączyński, Łukasz Moneta, Iñaki Astiz i Hildeberto. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wszystkie cele transferowego Magiery zostały zrealizowane.


Jak napisał na Twitterze Staszewski: „Taka ciekawostka. Latem Magiera chciał Sobiecha, Wilczka lub Stępińskiego (i Mączyńskiego). Zamiast tego dostał Pasquato i Sadiku”.

Dodajmy, że Sadiku rozegrał od początku sezonu siedem spotkań w Ekstraklasie. Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył tyle samo asyst. Bilans Pasquato to pięć meczów i asysta. Jeśli chodzi o wymienione wyżej nazwiska Polaków, Sobiech przeniósł się latem do Darmstadt, a Stępiński został wypożyczony przez Nantes do Chievo.ŹRÓDŁO
Sebastian Staszewski I Twitter
TAGI: Polska Trenerzy Jacek Magiera Legia Warszawa
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.