Bartomeu: Przyszłość Messiego już rozstrzygnięta

rok temu Bartomeu: Przyszłość Messiego już rozstrzygnięta
fot. FotoPyk

Prezydent FC Barcelona Josep Maria Bartomeu przyznał, że nowy kontrakt Messiego już obowiązuje.

Przyszłość Argentyńczyka od dłuższego czasu pozostaje niewiadomą. Z jednej strony „Barca” zapewnia, że nie ma czego się obawiać i porozumienie zostanie wkrótce ogłoszone, z drugiej wciąż istnieje szansa, że piłkarz zdecyduje się spróbować sił w innym otoczeniu. Obecny kontrakt obowiązuje do końca sezonu, ale Bartomeu zapewnia, że nowa umowa... została już podpisana.

- Nowy kontrakt obowiązuje do 2022 roku i Messi już teraz jest nim związany. Zrobimy pamiątkowe zdjęcie, mam nadzieję, że nastąpi to do końca roku, ale umowa została podpisana już przez ojca Messiego, który jest do tego upoważniony, oraz przez Fundację Leo Messiego, co wynika z praw do wizerunku - stwierdził Bartomeu.

Trudno uznać deklarację prezydenta klubu z Camp Nou za oficjalne potwierdzenie finalizacji przeciągających się rozmów. To nastąpi oczywiście dopiero wtedy, kiedy po kontraktem znajdzie się podpis samego napastnika. Na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ale słowa Bartomeu mogą nieco uspokoić fanów „Domy Katalonii”.

Przy okazji prezydent zapewnił, że w dobrym kierunku zmierzają również rozmowy w sprawie nowej umowy Andrésa Iniesty. Pomocnik był ostatnimi czasy łączony ze zmianą otoczenia, a szczególnie zainteresowany jego usługami był Juventus.ŹRÓDŁO
8TV
TAGI: Lionel Andrés Messi Josep Maria Bartomeu FC Barcelona Argentyna Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 469
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.