Raiola i Jorge Mendes walczą o wielką gwiazdę!

11 miesięcy temu Raiola i Jorge Mendes walczą o wielką gwiazdę!
fot. Instagram

Dele Alli znalazł się na celowniku dwóch piłkarskich super-agentów, Jorge Mendesa i Mino Raioli.

Ostatnio w życiu Dele Alliego wiele się zmieniło. Utalentowany Anglik często jest kontraktowany do reklam, starają się o niego największe zespoły na świecie i przy okazji jest jednym z najlepszych piłkarzy w Premier League. Jego kariera zapowiada się bardzo obiecująco, dlatego potrzebuje osoby, która pomoże mu nią pokierować.

Niecały miesiąc temu Alli postanowił zrezygnować ze współpracy ze swoim dotychczasowym doradcą, Robem Segalem. Pomocnik współpracował z jego agencją Impact Sports Management od momentu, gdy ukończył piętnaście lat. Taki ruch wywołał zainteresowanie ze strony Jorge Mendesa i Mino Raioli.

Obaj agenci są uznawani za najlepszych fachowców w branży. Pierwszy z nich ma pod swoimi skrzydłami między innymi Jose Mourinho, Cristiano Ronaldo, Jamesa Rodrígueza, Diego Costę czy Ángela Di Maríę. Drugi Paul Pogbę, Romelu Lukaku, Marco Verrattiego, Henrikha Mkhitaryana czy Zlatana Ibrahimovicia. To jedynie wierzchołki gór lodowych i ich agencji, w których można przebierać w utalentowanych piłkarzach.

Z informacji „The Times” wynika, że Dele Alli chciałby współpracować częściowo ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Harrym Hickfordem. Anglik poznał go w wieku trzynastu lat i traktuje jak brata, dlatego Hickford powinien dostać umowę od agencji menadżerskiej, którą wybierze pomocnik Tottenhamu.


ŹRÓDŁO
The Times
TAGI: Bamidele Jermaine Alli Anglia Tottenham Hotspur FC Jorge Mendes Mino Raiola
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.