Van Nistelrooy: On jest jak ja. Może pobić moje rekordy!

11 miesięcy temu Van Nistelrooy: On jest jak ja. Może pobić moje rekordy!
fot. Wikipedia

Ruud van Nistelrooy pochwalił nowego napastnika Manchesteru United, Romelu Lukaku.

Sprowadzenie Belga kosztowało „Czerwone Diabły” 75 milionów funtów i natychmiast zaczął udowadniać, że jest dobrą inwestycją. Do tej pory wystąpił we wszystkich meczach United i tylko w spotkaniu z Leicester nie zdobył gola. Ruud van Nistelrooy, który w latach 2001-2006 zdobył 150 bramek w 219 meczach ekipy z Old Trafford, uważa, że 24-latek ma wiele wspólnego z nim samym.

- Lukaku? Nie widzę powodu, dla którego nie miałby strzelać dla United jeszcze więcej. To zawodnik nadający się do bicia rekordów, w tym również moich - stwierdził Holender, do którego należy klubowy rekord zdobywania goli w kolejnych dziesięciu meczach.

- Lukaku zaliczył dobry start radząc sobie z presją nakładaną na napastników United. Cena zawsze ma wpływ na to jak cię postrzegają, zwłaszcza na początku. Jeśli nie strzelasz, ludzie od razu mówią: „hej, on nie strzela”. Ale Romelu zdobywa bramki i jestem pewien, że będzie to kontynuował.

- On jest jak ja, myślę, że jest typową „dziewiątką” grającą w środku. Trener nie wystawiłby mnie na skrzydle. Tak samo jest w jego przypadku. Byłem zawodnikiem tego samego typu, biegałem za plecami obrońców, byłem groźny w polu karnym, przytrzymywałem piłkę.ŹRÓDŁO
Metro
TAGI: Romelu Menama Lukaku Ruud van Nistelrooy Manchester United FC Holandia Belgia Anglia
Zobacz również
Pogba zdecydowany na transfer?!
14 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.