Nowy kontrakt dla gwiazdy Newcastle United

12 miesięcy temu Nowy kontrakt dla gwiazdy Newcastle United

Działacze Newcastle United są bliscy ogłoszenia osiągnięcia porozumienia w sprawie nowej, pięcioletniej umowy dla Jamaala Lascellesa.

Lascelles jest ostatnio bardzo chwalony przez ekspertów oraz trenera za swoje występy. Między innymi dzięki niemu ekipa z St James' Park notuje ostatnio wyraźny wzrost formy.

Obrońca zdobył zwycięską bramkę w starciu ze Stoke w niedzielę, co było już drugim takim golem w drugim meczu. Identycznie było przed tygodniem, kiedy zdołał on pokonać Łukasza Fabiańskiego i zapewnić swojej drużynie trzy punkty w spotkaniu przeciwko Swansea City.

Rzecz jasna Anglik nie był pomocny dla drużyny tylko w przypadku zdobywania bramek. Był on również podporą defensywy „Srok”, kompletnie wyłączając z gry Choupo-Motinga czy Wilfrieda Bony'ego.

Trener Newcastle Rafa Benitez uczynił Lascellesa kapitanem drużyny po spadku do Championship w 2016 roku. Hiszpan od zawsze wierzył bowiem, że jest w stanie uczynić Lascellesa zawodnikiem klasy światowej, rozwijając jego umiejętności defensywne, dodając je do wrodzonego talentu do bycia liderem na boisku.

Obecna umowa wiąże 23-latka z obecnym zespołem przez kolejne trzy lata. Benitez jednak nie zamierza czekać i szykuje już nowy długoterminowy kontrakt dla swojego podopiecznego. Nie znamy jednak żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących tej sprawy.


ŹRÓDŁO
90min.com
TAGI: Jamaal Lascelles Newcastle United Anglia
Zobacz również
Składy na Chelsea - Arsenal
20 godzin temu  
0
Wielka premia dla Pogby
22 godziny temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.