„Ceballos? Miał korzystniejsze oferty niż ta Realu”

11 miesięcy temu „Ceballos? Miał korzystniejsze oferty niż ta Realu”
fot. Real Madryt

Antonio Adán wypowiedział się na temat transferu jego kolegi, Daniela Ceballosa, do Real Madryt.

Bramkarz urodzony w Madrycie od dziecka był związany z „Królewskimi” i przechodził przez kolejne szczeble klubowej hierarchii. Kiedy w końcu udało mu się przebić do pierwszego zespołu musiał się jednak pogodzić z rolą rezerwowego, co w końcu doprowadziło do jego odejścia. Tego lata na Santiago Bernabeu przeniósł się jego klubowy kolega, Dani Ceballos, i 30-latek nie ukrywa, że to on doradzał młodemu zawodnikowi, kiedy ten zastanawiał się nad zaakceptowaniem oferty Realu.

- Doradzałem mu, ale to on musiał podjąć decyzję. Należy też zaznaczyć, że podejmował ją z myślą o swojej sportowej przyszłości, dlatego też tak długo mu to zajęło. To przykre, że niektórzy twierdzą, iż poszedł tam ze względów finansowych. Był wtedy bardzo popularny i w innych miejscach oferowano mu znacznie więcej - stwierdził Adán w wywiadzie dla dziennika „AS”.

Początki Ceballosa w Madrycie nie są jak na razie zbyt udane i pomocnik do tej pory wchodził na boisko dopiero z ławki rezerwowych. Bramkarz zaleca mu jednak cierpliwość.

- Dani zdawał sobie sprawę, do jakiego klubu przechodzi i jak trudno wywalczyć tam sobie miejsce. Ale on był najlepszym piłkarzem Europy w swoim wieku, więc jeśli ktoś miał być gotowy na Real Madryt, to właśnie on, ponieważ w tym klubie grają najlepsi. Musi być cierpliwy, pracować z pokorą i wykorzystywać czas, który otrzyma. Wtedy udowodni, czego jest wart.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Antonio Adán Garrido Daniel Ceballos Fernández Real Madryt CF Real Betis Balompié Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.