„Ceballos? Miał korzystniejsze oferty niż ta Realu”

7 miesięcy temu „Ceballos? Miał korzystniejsze oferty niż ta Realu”
fot. Real Madryt

Antonio Adán wypowiedział się na temat transferu jego kolegi, Daniela Ceballosa, do Real Madryt.

Bramkarz urodzony w Madrycie od dziecka był związany z „Królewskimi” i przechodził przez kolejne szczeble klubowej hierarchii. Kiedy w końcu udało mu się przebić do pierwszego zespołu musiał się jednak pogodzić z rolą rezerwowego, co w końcu doprowadziło do jego odejścia. Tego lata na Santiago Bernabeu przeniósł się jego klubowy kolega, Dani Ceballos, i 30-latek nie ukrywa, że to on doradzał młodemu zawodnikowi, kiedy ten zastanawiał się nad zaakceptowaniem oferty Realu.

- Doradzałem mu, ale to on musiał podjąć decyzję. Należy też zaznaczyć, że podejmował ją z myślą o swojej sportowej przyszłości, dlatego też tak długo mu to zajęło. To przykre, że niektórzy twierdzą, iż poszedł tam ze względów finansowych. Był wtedy bardzo popularny i w innych miejscach oferowano mu znacznie więcej - stwierdził Adán w wywiadzie dla dziennika „AS”.

Początki Ceballosa w Madrycie nie są jak na razie zbyt udane i pomocnik do tej pory wchodził na boisko dopiero z ławki rezerwowych. Bramkarz zaleca mu jednak cierpliwość.

- Dani zdawał sobie sprawę, do jakiego klubu przechodzi i jak trudno wywalczyć tam sobie miejsce. Ale on był najlepszym piłkarzem Europy w swoim wieku, więc jeśli ktoś miał być gotowy na Real Madryt, to właśnie on, ponieważ w tym klubie grają najlepsi. Musi być cierpliwy, pracować z pokorą i wykorzystywać czas, który otrzyma. Wtedy udowodni, czego jest wart.ŹRÓDŁO
AS
TAGI: Antonio Adán Garrido Daniel Ceballos Fernández Real Madryt CF Real Betis Balompié Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0049 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.