„Higuaín nie jest leniwy”

4 miesiące temu „Higuaín nie jest leniwy”
fot. Juventus

Były trener siłowy SSC Napoli, Mark Iuliano, wypowiedział się na temat Gonzalo Higuaína.

Iuliano aktualnie pracuje w albańskim Patrizani Tirana, ale postanowił odpowiedzieć na krytykę, która ostatnio spłynęła na Higuaína. Argentyńczyk nie zdobył bramki lub asysty już od trzech spotkań, w których Juventus mierzył się z Barceloną, Sassuolo i Fiorentiną. Wiele osób zaczęło zarzucać 29-latkowi, że ma nadwagę, co pogarsza jego wydajność.

- W mojej opinii on jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie, to urodzony zwycięzca. Widziałem wielu dobrych zawodników w Napoli oraz włoskim futbolu, ale nikt nie mógł się z nim równać. On ma wielki talent i jest tego świadomy, według mnie, zbyt często polegając wyłącznie na nim. Dla jasności, nie uważam go jednak za leniwego.

- Gdy wiesz, że jesteś lepszy od innych, nie zawsze pracujesz na 100 procent. W momencie kiedy znajduje się na właściwej ścieżce, potrafi zrobić ogromną różnice i pokazał to już w pierwszym sezonie, sięgając z Juventusem po mistrzostwo. 

- To nie kwestia jego nadwagi, ale bardziej obciążeń nakładanych na niego w Juventusie. Naturalnie, nie wiem, jakie są dokładnie. Może być teraz pod kreską, ale wiem, że ostatecznie zobaczymy takiego  Higuaína, jakiego wszyscy znamy, niekonwencjonalnego i magicznego – powiedział Iuliano.


ŹRÓDŁO
TuttoJuve
TAGI: Gonzalo Gerardo Higuaín Włochy Argentyna Juventus FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.006 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.