Di Marzio: Leonardo wraca do trenowania!

rok temu Di Marzio: Leonardo wraca do trenowania!
fot. Twitter

Wszystko wskazuje na to, że Leonardo zostanie nowym szkoleniowcem Antalyasporu.

„Skorpiony” poważnie zainwestowały na rynku transferowym, by wzmocnić drużynę, lecz na razie nie przynosi to pożądanych efektów. Klub po pięciu kolejkach znajduje się w strefie spadkowej mając na koncie tylko trzy punkty i wciąż czekając na swoje pierwsze zwycięstwo. Taki stan rzeczy nie podoba się zarządowi, który poszukuje rozwiązań i wygląda na to, że będzie nim zatrudnienie Leonardo.

Znany włoski dziennikarz informuje, że pomysł zatrudnienia 48-latka w roli szkoleniowca zaczął się na poważnie rozwijać stosunkowo niedawno. Stronom szybko udało się jednak dojść do porozumienia i już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie przed oficjalnym potwierdzeniem. Tym samym Brazylijczyk wróci na ławkę trenerską po sześciu latach.

W Antalyi będzie miał okazję współpracować z takimi zawodnikami jak Samuel Eto'o, Samir Nasri, Jérémy Ménez czy Johan Djourou.

Dla Leonardo Nascimento de Araújo będzie to trzecia przygoda na ławce trenerskiej. Po raz pierwszy szkoleniowcem został w 2009 roku, kiedy objął Milan, klub, w którym występował również w piłkarskiej karierze. Po sezonie opuścił zespół, a w grudniu 2010 roku przejął stery u lokalnego rywala „Rossonerich”, Interu. Tam zdołał wywalczyć Puchar Włoch, ale także nie zabawił miejsca na dłużej. Później Brazylijczyk pełnił jeszcze funkcję dyrektora sportowego PSG.ŹRÓDŁO
Gianluca Di Marzio
TAGI: Leonardo Nascimento de Araújo Antalyaspor Kulübü Brazylia Turcja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.