155 milionów funtów za Dybalę?!

rok temu 155 milionów funtów za Dybalę?!
fot. Juventus FC

Manchester United rzekomo szykuje się do sprowadzenia Paulo Dybali.

Utalentowany napastnik Juventusu robi furorę na rynku transferowym. Już od dłuższego czasu na swoich radarach mają go najbogatsze kluby Europy i według najnowszych doniesień jego sprowadzeniem poważniej zainteresował się Manchester United. Działacze z Old Trafford uważnie obserwują postępy Argentyńczyka i kiedy nadarzy się okazja zamierzają się o niego postarać.

Nadzieją „Czerwonych Diabłów” są ostatnie słowa dyrektora wykonawczego mistrzów Włoch, Giuseppe Marotty, który otwarcie przyznał, że jeśli Dybala uzna, że chce odejść, klub nie będzie mógł go zatrzymać na siłę. „Daily Mirror” informuje, że Ed Woodward, zajmujący się transferami United, miał już nawet przekazać agentom piłkarza, że Jose Mourinho widzi miejsce dla zawodnika w swojej drużynie.

United musiałoby się liczyć ze sporym wydatkiem, który mógłby wynieść około 155 milionów funtów, a i to nie jest pewne biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku. Podstawowym czynnikiem powinna być wola samego piłkarza. Ten przyznawał jednak wielokrotnie, że czuje się bardzo dobrze w Juventusie i odejdzie dopiero wtedy, gdy klub zdecyduje się na jego sprzedaż.

Próbę przekonania go na transfer do Premier League może podjąć Paul Pogba. Obaj zawodnicy przyjaźnią się od czasu, kiedy wspólnie występowali w Juventusie. To również dzięki Pogbie kluby mają także doświadczenie ze wspólnych rozmów. Zeszłego lata Francuz powrócił do Manchesteru za rekordową wówczas kwotę 89 milionów funtów.

Dybala znakomicie rozpoczął obecną kampanię. Po ośmiu oficjalnych meczach ma już na koncie 12 goli i jest kluczową postacią w taktyce Massimiliano Allegriego. Jego usługami zainteresowana jest również między innymi Barcelona.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Paulo Bruno Dybala Manchester United FC Juventus FC Argentyna Włochy Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.