Kane: Chcę być w pobliżu Messiego i Ronaldo

rok temu Kane: Chcę być w pobliżu Messiego i Ronaldo
fot. Wikipedia

Harry Kane opowiedział o swoich celach sportowych.

Przez wielu ekspertów Harry Kane jest traktowany, jak zawodnik, który może nawiązać do rekordu bramkowego Premier League, ustanowionego przez Alana Shearera. Legendarny Anglik zdobył podczas swojej kariery 260 trafień. Tuż za jego plecami znajduje się Wayne Rooney z 200 bramkami. 

Napastnik Tottenhamu wyjawił, że jest świadomy swoich możliwości, bo widział nie jeden raz porównania jego dorobku do Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo. W obecnym roku kalendarzowym Kane zdobył 25 bramek w 23 spotkaniach, Messi ma 34 trafienia w 27 występach, a Ronaldo 15 goli w 20 meczach. 

- Przy dzisiejszym wpływie mediów społecznościowych, trudno odciąć się od statystyk i porównań. Ktoś wrzuci jedną rzecz, drugi inną i ja to wszystko widzę. Chcę zostać jednym z najlepszych zawodników na świecie, więc gdy widzę jak blisko jestem Messiego i Ronaldo, to bodziec dla mnie, by spróbować znaleźć się jeszcze bliżej nich i zrobić kolejny krok w karierze. 

- Wykorzystuję to. Utrzymywanie się na najwyższym poziomie to wszystko, o co w tym chodzi. 

- Chcę być jednym z najlepszych zawodników na świecie. Do dokonania tego trzeba cały czas być w ich pobliżu. Pragnę zdobywać bramki i podtrzymać moją dyspozycję. Tylko o to chodzi, utrzymywanie się stale na najwyższym poziomie.


ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Harry Edward Kane Anglia Tottenham Hotspur FC Lionel Andrés Messi FC Barcelona Hiszpania Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Real Madryt CF Argentyna
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.