Higuaín: To był jeden z najpiękniejszych momentów w mojej karierze!

rok temu Higuaín: To był jeden z najpiękniejszych momentów w mojej karierze!
fot. FotoPyk

Gonzalo Higuaín wyjawił, że nie martwi go krytyka oraz obelgi, a także wyraził przekonanie, iż sytuacja z ostatniego meczu Juventusu była dla niego „jednym z najpiękniejszych momentów w karierze”.

Popularny „Pipita” był zmuszony do siedzenia na ławce rezerwowych w dwóch meczach z rzędu. W niedawnym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Olympiakosowi wszedł on jednak na plac gry jako rezerwowy i zdobył pierwszą z bramek, a przy trafieniu Mario Mandżukicia zanotował on asystę.

- Nie czułem się jakbym zrzucił z siebie ciężkie brzemię. Zawsze czułem się wolny. Gram w Europie od ponad dziesięciu lat i zawsze zdobywałem wiele bramek, więc nie przejmowałem się szczególnie ostatnimi opiniami - oznajmił Argentyńczyk w rozmowie z „Mediaset Premium”.

- Ważnym jest, aby kontynuować ciężką pracę w ciszy, dzięki temu jest się w stanie wrócić na szczyt. Nie martwią mnie obelgi czy krytyka, najważniejsze jest mieć wiarę w samego siebie.

- Każdy może sobie teraz komentować, ale najważniejszymi osobami są ci, których masz przy sobie, nawet kiedy nie idzie ci najlepiej. Kibice naprawdę zagrzali mnie do walki i muszę im szczerze podziękować.

- Wdzięczność należy się tym, którzy trwali przy mnie i mi pomagali. Nie mogę zapomnieć o moich kolegach z drużyny. Kiedy podbiegli do mnie i mnie wyściskali po zdobyciu bramki, to był jeden z najpiękniejszych momentów w mojej karierze - skwitował.


ŹRÓDŁO
Mediaset Premium
TAGI: Gonzalo Gerardo Higuaín Juventus FC Olympiakos Pireus Liga Mistrzów Włochy Argentyna Grecja
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.