Teodorczyk w Serie A? Ma stworzyć duet z gwiazdą!

5 miesięcy temu Teodorczyk w Serie A? Ma stworzyć duet z gwiazdą!
fot. FotoPyk

Włoscy dziennikarze poinformowali, że Torino obserwuje Łukasza Teodorczyka.

„Granata” zaliczyła całkiem udany start rozgrywek, ale jej działacze wierzą, że drużyna może być jeszcze silniejsza i rozglądają się za potencjalnymi wzmocnieniami. Szefostwo klubu zwraca szczególną uwagę na atak, ponieważ nie jest ono w pełni usatysfakcjonowane z pierwszych występów nowych nabytków - M'Baye Nianga oraz Alejandro Berenguera, którzy wciąż czekają na swoje pierwsze trafienia. Z pomocą turyńczykom może przyjść Łukasz Teodorczyk.

Na okładce dzisiejszego wydania „Tuttosport” możemy przeczytać, że „Byki” na poważnie podchodzą do możliwości sprowadzenia Polaka. Przedstawiciele Torino mieli być nawet obecni we wtorek w Belgii, by móc na żywo obserwować poczynania napastnika w starciu Ligi Mistrzów z Celtikiem. Co prawda Anderlecht przegrał 0:3, ale nie zmniejszyło to notowań Polaka.

Jak na razie Siniša Mihajlović wystawia swój zespół w ustawieniu 4-2-3-1, ale chciałby przejść do formacji 4-3-1-2. Dlatego też potrzebny byłby mu kolejny bramkostrzelny napastnik, który mógłby stworzyć duet z Andreą Belottim, najlepszym strzelcem drużyny.

„Teo” powoli wdraża się w obecną kampanię. Dotychczas wystąpił w dziesięciu spotkaniach i jak na razie zdobył dwie bramki.ŹRÓDŁO
Tuttosport
TAGI: Łukasz Teodorczyk Torino FC RSC Anderlecht Polska Belgia Włochy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0115 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.