Transfer Alexisa przyczyni się do drugiego hitu? Milan czeka!

10 miesięcy temu Transfer Alexisa przyczyni się do drugiego hitu? Milan czeka!
fot. Instagram [Alexis Sanchez]

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mail”, Manchester City wciąż chce pozyskać Alexisa Sáncheza. Potencjalna przeprowadzka gwiazdora Arsenalu na Etihad może z kolei przyczynić się do drugiego hitowego transferu.

„The Citizens” próbowali pozyskać Chilijczyka już latem, ale Pepowi Guardioli nie udało się dojść do porozumienia z włodarzami Arsenalu. Działacze City dali jednak jasno do zrozumienia, że nie zrezygnowali z chęci sprowadzenia do siebie Alexisa. Powyższe źródło uważa, że kolejna próba pozyskania chilijskiego zawodnika może nastąpić już zimą.


Jeśli MC w końcu udałoby się przeprowadzić jego transfer, niewykluczone, że klub wyraziłby zgodę na transfer Sergio Agüero. Sytuację Argentyńczyka bacznie obserwuje z kolei Milan, który był jednym z najbardziej aktywnych europejskich klubów w trakcie letniego okienka transferowego.


Agüero, który obecnie jest kontuzjowany, już wielokrotnie był łączony z opuszczeniem Etihad. Guardiola parokrotnie powtarzał, że nie chce pozbywać się napastnika, ale w momencie, gdy do klubu przyjdzie nowa ofensywna gwiazda, taki obrót sprawy nie będzie niemożliwy.


Trzeba podkreślić, że o transferze Alexisa cały czas myślą również działacze Paris Saint-Germain. W przypadku takiej przeprowadzki Chilijczyk najprawdopodobniej również spowodowałby jednak inny hit. Można przypuszczać, że po jego potencjalnych przenosinach do PSG, z paryskim zespołem pożegnałby się bowiem Edinson Cavani.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Chile Argentyna Manchester City FC Arsenal FC Anglia Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Sergio Leonel Agüero del Castillo
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.