Gwiazda Liverpoolu: Chcę tu zdobyć jak najwięcej trofeów i osiągnąć sukces!

11 miesięcy temu Gwiazda Liverpoolu: Chcę tu zdobyć jak najwięcej trofeów i osiągnąć sukces!

Roberto Firmino zasugerował, że być może wkrótce podpisze nową, długoterminową umowę z Liverpoolem. Zadeklarował przy tym, że jest „bardzo szczęśliwy” w ekipie z Anfield.

26-latek przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii. Do tej pory w barwach „The Reds” zanotował on 101 występów oraz 27 bramek od momentu przejścia z Hoffenheim w 2015 roku.

Firmino wystąpił w swoim jubileuszowym setnym meczu Liverpoolu w zremisowanym 1:1 starciu z CSKA w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. W rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu wyjawił on, że już myśli o kolejnych stu spotkaniach w aktualnych barwach.

- To dla mnie wspaniałe. Odkąd otrzymałem propozycję przejścia do Liverpoolu, byłem i jestem bardzo szczęśliwy - skomentował. - Nie zastanawiałem się długo nad przyjęciem tej oferty. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy, to fantastyczny i wielki klub, grający na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się z możliwości gry tutaj i bardzo cieszy mnie fakt rozegrania stu meczów w tych barwach.

- Mam nadzieję, że uda mi się zanotować kolejne sto występów dla Liverpoolu i osiągnąć wiele wspaniałych rzeczy. Chcę tutaj zdobywać trofea i osiągnąć sukces. Jestem całkiem zadowolony, a należę do osób, które wiele od siebie wymagają. Zawsze chcę więcej i nic nie jest dla mnie perfekcyjne. Jest nieźle, ale może być lepiej. Zawsze trzymam się takiego sposobu myślenia - skwitował.

W obecnym sezonie Firmino zanotował jedenaście meczów w trykocie klubu z Anfield.


ŹRÓDŁO
Liverpool FC
TAGI: Roberto Firmino Liverpool FC Anglia Brazylia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.