Szczera wypowiedź wiceprezydenta AS Monaco: W przyszłym roku on będzie mógł od nas odejść

rok temu Szczera wypowiedź wiceprezydenta AS Monaco: W przyszłym roku on będzie mógł od nas odejść

Wiceprezydent AS Monaco, Wadim Wasiljew, wypowiedział się na temat przyszłości gwiazd swojego zespołu - Fabinho oraz Thomasa Lemara.

Latem szeregi ASM opuściło kilku kluczowych zawodników, w tym Benjamin Mendy, Bernardo Silva, Tiemoué Bakayoko oraz Kylian Mbappé. Największe europejskie kluby interesowały się jednak jeszcze kilkoma innymi gwiazdami mistrza Francji, w tym właśnie Fabinho i Lemarem. Obaj zostali w Monaco, ale wcale nie oznacza to, że nie znajdują się już na celownikach bogatszych drużyn.


- Liverpoolowi bardzo zależało na pozyskaniu Lemara, ale to Arsenal był o krok od finalizacji umowy. Zabrakło jednak czasu. Nie wszystkie elementy układanki zostały dopasowane. Cieszę się, że u nas został. Jest ważną częścią zespołu.

- Następnego lata na pewno może się coś w tej sprawie wydarzyć. Z jednej strony, mieliśmy już kilku zawodników, którzy mieli odejść, a ostatecznie - z różnych powodów - zostali z nami. Z drugiej, chcę uczciwie powiedzieć, że Thomas będzie miał możliwość odejścia w letnim okienku.


- Styczeń? Nie myślimy o tym. W piłce nie można niczego wykluczyć, ale zima nie wydaje się odpowiednim momentem na przeprowadzanie sporych zmian.


- Fabinho również jest kluczowym graczem naszego zespołu. Myślę, że to jeden z tych zawodników, których chciałbyś mieć u siebie na zawsze. Prowadzimy klub zgodnie ze znaną każdemu filozofią, ale w jego przypadku też nie planujemy żadnych ruchów zimą - powiedział Wasiljew, z uśmiechem komentując również doniesienia dotyczące potencjalnych przenosin do ASM Alexisa Sáncheza:


- To fantastyczny zawodnik, ale prawdopodobnie nas na niego nie stać. Nie sprawdzałem tego, ale wydaje mi się, że tak jest.  ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Francja AS Monaco Thomas Lemar Fabinho Brazylia Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Wadim Wasiljew
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.